Õigusabi

Pakume pädevat, kvaliteetset, asjakohast ning just Teie vajadusi arvestavat õigusabi. Meie poole pöördudes saate õiguslikust olukorrast otsekohese ja pragmaatilise ülevaate. Koostöös Teiega, leiame parimad lahendused ning hoolitseme, et Teie õiguslikud huvid optimaalsete õigusabikuludega parimal viisil kaitstud. Esimene konsultatsioon on tasuta!

Pakume õigusnõu järgnevates valdkondades:

LEPINGUTE KOOSTAMINE:

Ettevõtja vajab oma õiguste kaitseks ja riskide maandamiseks pädeva spetsialisti poolt koostatud lepinguid. Aitame koostada ja läbi rääkida järgnevaid lepinguliike:

ÄRIREGISTRIGA SEOTUD TOIMINGUD:

Äriühingu likvideerimine

NÕUSTAMINE RIIGIHANGETEL

Aitame läbi viia riigihanke-eelset analüüsi ning hankeliigi valikut, koostada riigihankedokumente, formuleerida hanketingimusi just kliendi vajadustele sobivaks ning valmistada ette pakkumusi. Samuti abistame Riigihangete registris tehtavates toimingutes. KINDLUSTUSÕIGUS Nõustame kliente vaidlustes kindlustusseltsidega. VÕLAÕIGUS Nõustame lepinguliste nõuete esitamisel, võlgnevuste sissenõudmisel ja võlgniku vastuväite koostamisel. Meie õigusspetsialist on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe ning omab pikaajalist töökogemust nii advokaadibüroos kui ka hankejuristina töötades.

Sixapples Finance OÜ kasutab küpsiseid, et saaksime parandada Sinu kasutajakogemust. Jagame küpsiste infot ka kolmandate osapoolte platvormidega reklaami ja analüütika tarbeks.