Äriplaanide koostamine

Äriplaane koostatakse enne uue firma alustamist või uue projekti käivitamist. Need on vajalikud laenu saamiseks, investori kaasamiseks, toetuste saamiseks EL struktuurifondidest läbi EAS-i, PRIA jne. Põhjalik äriplaan on oluline vahend nii juhtimis- kui ka finantseerimisotsuste tegemisel. Meie aitame koostada äriplaane kahel viisil:

Koostame äriplaani tervikuna

Töö koosneb järgnevatest etappidest: tutvumine projektiga, kohtumine tellija esindajatega, äriplaani ning finantsprojektsioonide koostamine. Äriplaani hind sõltub projekti iseloomust ja mahust.

Koostame mõne teie äriplaani osa

Esmalt me tutvume projektiga, seejärel anname kliendile ette soovitatava äriplaani struktuuri, mille alusel kirjutab ettevõtja iseseisvalt äriplaani tekstiosad, samal ajal kui meie koostame finantsprojektsioonid või muud osad. Kui tekstiosa ja finantsprojektsioonid on valmis, koostatakse terviklik äriplaan. Teenuse hind on võrreldes tervikliku äriplaani koostamisega  soodsam, kuna ettevõtja võtab ise osa äriplaani kirjutamisest. 

 

Oleme koostanud suurel hulgal äriplaane ja projektide taotlusi esitamiseks  KIK’ile, EAS’ile, PRIA’le, aga ka regionaalsete toetuste nagu näiteks Ida-Virumaa Tööstusettevõtte investeeringu toetuse saamiseks

esimene konsultatsioon on tasuta!

Sixapples Finance OÜ kasutab küpsiseid, et saaksime parandada Sinu kasutajakogemust. Jagame küpsiste infot ka kolmandate osapoolte platvormidega reklaami ja analüütika tarbeks.